تبلیغات
K1 - بیوگرافی و زندگی نامه ی شان مایكل و عكس هایش
عکسهای شان مایکل Shawn-Michaels
نام كامل: مایكل شان هیكن باتم Michael Shawn Hickenbottom
سن: 42
قد: 184 سانت
رنگ چشم: سبز
رنگ مو: قهوه ای روشن
تاریخ تولد: 22 جولای، 1965
مكان تولد: چندلر، آریزونا Chandler/ Arizona
نشان تولد: خرچنگ (برج سرطان)
ملیت: ایالات متحده US
نژاد: سفید پوست
دین: مسیحی
دبیرستان: راندولف های
شغل: كشتی گیر
لقب: كودك دل شكسته Heart Break Kidعکسهای شان مایکل Shawn-Michaels

 
زندگى اولیه
-HickenBottom 22 جولای، 1965 در Chandler/ Arizona متولد شد. آخرین فرزند از 4 فرزند خانواده، Randy, Scott و Shari. او در یك خانواده ی ارتشی بزرگ شد ومدت كوتاهی از زندگی اش را در برك شایر، انگلستان گذراند. ولی در San Antonio/ Texas بزرگ شد. او در 12 سالگی میدانست كه میخواهد یك كشتی گیر حرفه ای شود. -HickenBottom همیشه یك ورزشكار بود. حرفه ی او از 6 سالگی شروع شد، زمانی كه به بازی فوتبال پرداخت. او در دبیرستان راندولف در خط حمله بهترین بود و سرانجام كاپیتان تیم فوتبال شد. بعد از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان به غرب Texas و دانشگاه San Marcos رفت ولی خیلی زود فهمید كه زندگی دانشگاه برای او نیست. پس آن را رها كرد تا به حرفه ی كشتی بپردازد.

مربی او كشتی گیر حرفه ای، Jose Lothario بود. -Lothario به او پیشنهاد كرد كه با نام Shawn Michaels به رینگ بیاید. پس از آن كه توسط لوتاریو آموزش دید به نیمه ی جنوبی Texas رفت و در ورزشگاه Texas All-Stars Wrestling (TAW) كارش را شروع كرد. -Michaels در این مدت توانست با Paul Diamond جایزه ی تگ تیم TAW را از آن خود كند.

Hickenbottom با ورزشگاه Central State Wrestling هم كار میكرد. در آنجا او ویارتگ تیمش، Marty Jannety دوبارBattens را شكست دادند و كمربند تگ تیم استیت رستلینگ را از آن خود كردند ولی بعد از آن شكست خوردند و كمربند به Battens بازگشت. هیکن باتم در سال ۱۹۸۵ چندین بار در دالاس Texas-based World Class Championship wrestling ظاهر شد.

عکسهای شان مایکل Shawn-Michaels
زندگى خصوصى
در مدتی كه Hickenbottom بزرگ میشد هیچكس به او "مایكل" نمیگفت. چون او از این اسم متنفر بود. بنابراین تمام خانواده و دوستان او را "شان" صدا میكردند. در اصل او همیشه شان بوده. در مدتی كه پدرش در ارتش بود او به خارج از خانه زیاد رفت وآمد میكرد. او در شرح زندگی اش گفته كه چطور در اولین روز مدرسه ی جدیدش وحشت كرده بود؛ هنگامی كه معلم میخواست از روی فهرست اسم ها نام فامیل او یعنی Hickenbottom را بخواند، و در حالی كه از خنده به نفس نفس افتاده بود او را بیرون كشید و به خاطر صدای غیرعادی تلفظ اسم فامیلش او را دست انداخته بود.

در سال 1996 Hickenbottom با ژستی نه كاملا ع.ر..ی .ا. ن عكس جلد مجله ی play-.-girlشد. این چیزی نبود تا وقتی كه فهمید بیشتر خواننده های پلی . گرل همجنس خودش هستند و توسط كشتی گیر های دیگر مسخره میشده.

ازدواج Hickenbottom با همسر اولش Theresa Lynn Wood بسیار كوتاه بود و به طلاق ختم شد. ولی طلاق كاملا دوستانه و با موافقت هر دو طرف انجام گرفت. او حالا با بازیكن سابق WCW(Rebecca Curci) ازدواج كرده. آنها 31 مارس 1999 در كلیسای كوچك گریسلند در Nevada/ Lasvegas (لاسوگاس، نوادا) ازدواج كردند. عروسی بسیار كوچكی بود، با تشریفات بسیار كم. تنها اشخاصی كه به عروسی دعوت شده بودند، Hickenbottom و Curci بودند به همراه یك الویس تقلیدی و ... كشیش. آنها دو فرزند دارند. یك پسر به نام Cameron Kade (كمرون كید) كه در 5 ژانویه 2000 به دنیا آمد و یك دختر به نام Cheyenne Michelle (چین میشل) كه متولد 19 آگوست 2004 است.

-Hickenbottom چندین تاتو دارد. تاتوی یك قلب را بر بازویش دارد با شمشیری كه درون آن فرو رفته و ماری كه به شكل Sدور آن پیچیده است. او روی انگشت ازدواجش یك تاتوی R دارد كه اول اسم همسرش Rebecca است. بر مچ دست چپش یك دستبند تاتو كرده كه از حروف CAMERON تشكیل شده، برای پسرش. روی پای راستش تصویری از تگزاس و روی پای دیگرش تصویری از همسرش را تاتو كرده.
و در نهایت عكس كوچكی از قلب شكسته با حروف HBK بالای آن، سمت راست ب.ا.س.ن.ش تاتو كرده است.
عکسهای شان مایکل Shawn-Michaels
او یك آمبیدكستروس است. یعنی از هردو دستش میتواند استفاده كند.